Antwoord

Categorie
Tabakswet
Ingestuurd op
15-nov-2017

Vraag:

Mag je wel vloeitjes e.d. verkopen aan personen jonger dan 18 jaar?

Antwoord:

De verkoopbeperkingen betreffen tabaksproducten en niet de aanverwante artikelen. Tabaksproducten worden als volgt gedefinieerd (art. 1 van de Tabakswet): producten die voor roken, snuiven, zuigen of pruimen bestemd zijn en die, al is het slechts ten dele, uit tabak bestaan, ook indien genetisch gemodificeerd. Vloeitjes of andere artikelen die geen tabaksproducten zijn, mogen dus verkocht worden aan personen jonger dan 18 jaar.


Zoek opnieuw
Stel uw vraag